Naciśnij, aby zadzwonić

Zadzwoń i skorzystaj z pomocy specjalistów z Tychów.

Wulkanizacja Tychy

Wulkanizacja Tychy to miejsce, gdzie pracują eksperci. W naszym zakładzie nie uświadczysz wyśrubowanych cen, czy odległych terminów wizyt. Będziesz miał za to do czynienia z fachową obsługą, która do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny i z ogromnym zaangażowaniem. Z kolei dzięki temu, że nasze usługi realizujemy za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, bazującego na cyfrowych systemach optymalizacji, działania wulkanizacji Tychy odznaczają się szybkością i niezwykłą dokładnością.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Wiemy bowiem, że dla większości ludzi samochód to narzędzie pracy, w związku z czym każda nieprzewidziana awaria jest niezwykle kłopotliwa. Specjaliści z wulkanizacji w Tychach gorąco zatem zachęcają, aby przeglądu stanu ogumienia dokonywać nie tylko w momencie jego sezonowej wymiany, ale znacznie częściej. Ustrzeże nas to bowiem nie tylko przed niepożądanymi awariami, jakie mogą nam się przytrafić w najmniej oczekiwanym momencie (na przykład pęknięcie opony), ale również zapewni to o wiele większy komfort jazdy. Wulkanizacja Tychy to nie tylko serwis ogumienia, ale także i profesjonalne wyważanie kół, pompowanie azotem, prostowanie felg, czy wreszcie fachowe doradztwo.

Wymiana i naprawa opon Tychy

Wymiana i naprawa opon Tychy oferuje szeroki wachlarz usług wykonywanych przez najlepszych specjalistów w branży, w oparciu o sprzęt najnowszej generacji, a także z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Bez względu na to, czy mieszkasz w Tychach, czy jesteś z okolic, czy może jedynie przejeżdżasz przez to miasto – zachęcamy Cię do skorzystania z usług wymiany i naprawy opon w Tychach.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Od ręki sprawdzamy stan ogumienia Twojego samochodu, stawiamy trafną diagnozę oraz dobieramy najlepsze metody naprawy bądź regeneracji opon, kół i felg pojazdu. Zawsze znajdujemy rozwiązanie –  nie tylko najlepsze w danej sytuacji, ale również takie, które satysfakcjonuje klienta. Wymiana i naprawa opon w Tychach to nie tylko serwis ogumienia, w tym na przykład błyskawiczne kołkowanie opon, czy wymiana opon sezonowych. To także wyważanie kół i konserwacja, eliminacja drżenia kierownicy i wibracji opon, czy prostowanie felg – zarówno stalowych, jak i aluminiowych.

Serwis opon Tychy

Serwis opon Tychy to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Zajmujemy się demontażem i montażem przeróżnych opon – w zakresie od 10 do 24 cali – oraz ich naprawą. Z nami zapomnisz również co to drżenie kół, czy wibracje kierownicy (pamiętaj, że co 10 000 km zmianie ulega wyważenie kół – a czasem nawet i jeszcze szybciej). W serwisie opon Tychy wyważanie odbywa się cyfrowo, na najnowszych, dostępnych na rynku wulkanizatorskim wyważarkach, co przynosi efekt wręcz chirurgicznej precyzji.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Dzięki temu ogumienie doskonale leży na feldze, przedłużona zostaje jego żywotność, a samochód prowadzi się doskonale! Z nami błyskawiczną i zarazem fachową obsługę opon i kół masz jak w banku! Pamiętaj, że serwis opon w Tychach jako wulkanizacja działa również w innych miastach takich jak: Katowice, Kraków, Wisła, Zakopane, Wrocław oraz jako wulkanizacja mobilna Tychy.

Tychy

Tychy to miasto leżące w południowej Polsce w województwie Śląskim, wchodzące w skład Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Najbardziej rozpoznawalnym obiektem miasta są zdecydowanie Tyskie Browary Książęce należące do Szlaku Zabytków Techniki. Co ciekawe, halę zakładów można zwiedzać, a na terenie Browarów znajdziemy również muzealną ekspozycję.

Przebywając w Tychach warto jednak pokusić się o zwiedzanie jeszcze innych obiektów. Wędrówkę rozpocząć można od spaceru po tyskim rynku, by następnie udać się w kierunku Kościoła św. Marii Magdaleny, którego korzenie sięgają do wieku XV. Na terenie miasta znajdziemy również Muzeum Miejskie, które przybliża nam historię i kulturę tego miejsca oraz przyciągające uwagę „Osiedle A” reprezentujące socrealistyczną architekturę.

Fanów aktywnego wypoczynku przyciągną Paprocany – ulubiony ośrodek wypoczynkowy mieszkańców. Na jego obszarze znajdują się między innymi sztuczny zbiornik Paprocany z przystanią kajakową i plażą oraz park linowy, który z pewnością przypadnie do gustu młodszym odwiedzającym.