Naciśnij, aby zadzwonić

 

Naszych specjalistów jeszcze tutaj nie ma! Zajmujesz się skupem i utylizacją opon ? Tutaj może pojawić się numer telefonu Twojego serwisu! Zapytaj o współpracę i zyskaj klientów szukających wulkanizatorów w internecie.

Skup i utylizacja zużytych opon

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów, jakie poruszają się po naszych drogach. Razem z nimi powiększa się niestety także liczba opon do utylizacji. Bo każdy taki komplet nadaje się do eksploatacji średnio przez 8-10 lat. Potem trzeba się go pozbyć. Sprawdź, jak możemy Ci w tym pomóc.

Skup i utylizacja zużytych opon to jedna z usług, jakie oferujemy naszym klientom od lat. Korzysta z niej coraz więcej właścicieli pojazdów. Bo ogumienia nie można tak po prostu wyrzucić do pierwszego, lepszego kontenera. Mało tego! Tylko jego właściwe zagospodarowanie nie stanowi szkody dla środowiska naturalnego. Tryb „eko” jest tu jedynym możliwym rozwiązaniem.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

Skup zużytych opon

Z oponami mamy do czynienia od lat. Wymieniamy je, naprawiamy i nie tylko. A do tego nasze wulkanizacyjne usługi oferujemy zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie. I wreszcie: pomagamy także wtedy, kiedy ogumienie nadaje się już tylko do utylizacji. W naszej ofercie stałe miejsce ma skup zużytych opon.

To odpowiedź na problem, który narasta szczególnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i który – jak można się spodziewać – w najbliższej przyszłości będzie się tylko pogłębiał. Z roku na rok liczba rejestrowanych pojazdów jest coraz większa. Każdy z nich – przez cały okres swojej eksploatacji – jest wyposażony w kilka kompletów opon. Odpowiedzią na rosnącą górę starego ogumienia jest właśnie skup opon zużytych.

Co ważne, do takich skupów zużytych opon przyjmowane jest najróżniejsze ogumienie – od zwykłych dętek, przez opony z samochodów osobowych, motocykli czy pojazdów rolniczych, po ogumienie z aut ciężarowych czy tzw. dostawczaków. Ba! W naszym skupie opon zużytych nie brakuje nawet starego ogumienia z wózków widłowych. Jak widzisz, wachlarz możliwości jest szeroki. Dlatego jeśli chcesz poznać szczegóły, nie wahaj się – skontaktuj się z nami!

 

Naciśnij, aby zadzwonić

Utylizacja opon

Możesz liczyć na wiedzę specjalistów! Nasi fachowcy pomogą Ci podjąć decyzję o tym, czy dane ogumienie wciąż nadaje się do użytku, czy może jednak jego okres eksploatacji minął bezpowrotnie i w grę wchodzi jedynie utylizacja opon. W niektórych przypadkach może to nastąpić już po pięciu latach, a w innych – dopiero po dekadzie. Nie ma tu reguły, a decydujące są… zdrowy rozsądek i doświadczenie fachowców z branży, na przykład wulkanizatorów (specjalista potrzebuje zaledwie chwili, by stwierdzić, czy ogumienie jest wciąż bezpieczne w eksploatacji, czy utylizacja starych opon to absolutna konieczność).

Na żywotność ogumienia wpływa wiele różnych czynników. To m.in. przebieg, oddziaływanie promieni słonecznych i sposób przechowywania. Dlatego decyzję o utylizacji opon należy podjąć po ich dokładnych oględzinach.

Co ważne, w sprawie utylizacji starych opon możesz się do nas odezwać niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, a do oddania masz zaledwie kilka opon, czy prowadzisz firmę i zgromadziłeś już całkiem sporo zużytego ogumienia.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

Odbiór zużytych opon

Kupujesz nowy komplet ogumienia i nie wiesz co możesz zrobić z tym starym? Zgłoś się do nas. W naszej ofercie jest zarówno skup opon zużytych, jak i ich utylizacja. Co ważne, możesz je do nas przywieźć, ale nic nie stoi na przeszkodzie także w tym, żebyśmy je od Ciebie odebrali. W naszej firmie odbiór zużytych opon cieszy się coraz większą popularnością.

Z rozmów z klientami wynika, że korzystają z tego z bardzo prostego powodu – z wygody. Wystarczy, że dasz nam znać, gdzie i kiedy mamy przyjechać, a my pojawimy się na miejscu i odbierzemy zużyte opony, pozbawiając Cię tego „gumowego odpadu”. Tu jednak drobna wskazówka: przy składaniu zlecenia, warto (chociaż w przybliżeniu) określić ilość ogumienia, którego zamierzasz się pozbyć. Dzięki temu, pracownicy skupu opon zużytych wyślą do Ciebie odpowiedni transport.

Odbiór starych opon

Nasze możliwości logistyczne ciągle się powiększają. Świadczymy odbiór opon w różnych miastach, na terenie całej Polski. Możesz je u nas zostawić (na przykład przy okazji wymiany ogumienia u naszych wulkanizatorów) albo – tak jak wspominamy powyżej – umówić się z nami na odbiór starych opon prosto z Twojego adresu zamieszkania.

Flota, jaką mamy do dyspozycji podczas odbioru opon, jest szeroka. W zależności od tego, jak dużo ogumienia chcesz nam przekazać do utylizacji, my dobierzemy pojazd, który będzie najbardziej odpowiedni. Natomiast jeśli sam zdecydujesz je przywieźć do nas, umieścimy je w specjalnie przystosowanych dla tego celu kontenerach.

Jeśli masz pytania o bardziej szczegółowe kwestie dotyczące odbioru starych opon albo chcesz wyjaśnić jakieś wątpliwości z tego zakresu, nie krępuj się. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

 

Naciśnij, aby zadzwonić

Odbiór opon do utylizacji

Składowałeś przez lata stare dętki i teraz wreszcie chcesz się ich pozbyć? Planujesz kupić nowy komplet opon do swojego samochodu osobowego, a ten stary po prostu zaczyna być bezużyteczny? A może, kupując motocykl, „odziedziczyłeś” w ramach umowy kupna-sprzedaży dodatkowy, mało bezpieczny komplet i wolisz go zutylizować? W każdym takim przypadku jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możemy Ci zagwarantować sprawny odbiór opon do utylizacji w Twoim mieście.

Nasi fachowcy czekają na kontakt z Twojej strony. Także wtedy, jeśli na razie chcesz tylko zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji. Odbiorem opon do utylizacji zajmujemy się od lat. Z naszego doświadczenia skorzystały już setki klientów.