Naciśnij, aby zadzwonić

Zadzwoń i skorzystaj z pomocy specjalistów z Katowic.

Mechanik Katowice

Jedni zaglądają do warsztatu samochodowego co kilka miesięcy, inni raz w roku. Jednak niezależnie od tego, czy udajesz się do mechanika w Katowicach przy okazji częstych awarii, czy wyłącznie podczas profilaktycznych działań, jak wymiana oleju czy filtrów, świadczona usługa musi być profesjonalna. Dlatego sprawdź, jak my możemy Ci pomóc.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Mechanik Katowice to firma, która na rynku działa od lat. Nasi klienci do nas wracają, chętnie polecają nas też znajomym. Starannie diagnozujemy problem oraz informujemy, co się zepsuło i jakie są w ten sytuacji możliwości. Zakres naszej oferty obejmuje przede wszystkim następujące kwestie:

  • Obsługa układów hamulcowych
  • Naprawa zawieszeń
  • Wymiana rozrządu
  • Wymiana oleju
  • Wymiana filtrów

Warsztat samochodowy Katowice

Powodów wizyty w warsztacie samochodowym w Katowicach może być wiele. Czasem są to szybkie naprawy typu wymiana przepalonej żarówki albo montaż nowej wycieraczki. Innym razem konieczne są dużo bardziej czasochłonne prace, jak na przykład wymiana rozrządu czy geometria kół. A jeszcze innym przypadkiem będzie konieczność szybkiej naprawy tego, co zostało uszkodzone na skutek wypadku czy kolizji (typu: naprawa zawieszenia). Skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc niezależnie od przyczyny.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Przy okazji warto zaznaczyć, że warsztat samochodowy Katowice można odwiedzać także profilaktycznie – na przykład wtedy, kiedy właściciel chce zakonserwować pojazd przed zimą. Dlatego niezależnie od tego, czy po prostu chcesz zadbać o auto, by służyło Ci jak najdłużej, czy wizyta jest konieczna z powodu awarii, zapraszamy do kontaktu.

Mechanika samochodowa Katowice

Mechanika samochodowa Katowice to profesjonalny zakład, któremu zaufało tysiące właścicieli pojazdów. Naszą ofertę adresujemy zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Dzięki wiedzy i zdobywanemu przez lata doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi do różnych typów pojazdów (nie tylko samochodów osobowych, ale na przykład także motocykli).

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Tłumaczymy, jakie prace trzeba wykonać i z czego to wynika. Dlatego jeśli szukasz sprawdzonej przez tysiące klientów i profesjonalnej mechaniki samochodowej w Katowicach, zgłoś się do nas!

Mobilny mechanik Katowice 24h

Czasami kierowca ma szczęście – samochód zaczyna dopiero sygnalizować, że coś mu dolega, a czujne oko właściciela prowadzi go prosto do mobilnego mechanika w Katowicach 24 h. Jednak wielu kierowców przeżyło już na własnej skórze dużo bardziej problematyczne i stresujące sytuacje. Bo przykładowo: do awarii może dojść nagle, w dodatku na ruchliwej drodze pełnej pędzących aut. W takiej sytuacji kluczowa jest możliwość szybkiego kontaktu ze specjalistą.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że do awarii dochodzi nie tylko w standardowych godzinach pracy warsztatów samochodowych. Dlatego nasz zakład jest dla Ciebie dostępny przez całą dobę. Mobilny mechanik Katowice 24h poleca się na przyszłość i zaprasza do kontaktu.