Naciśnij, aby zadzwonić

 

Zadzwoń i skorzystaj z pomocy specjalistów z Chorzowa.

Mechanik Chorzów

Mechanik Chorzów to punkt z powodzeniem działający na rynku już od wielu lat. Zapewniamy fachowe, indywidualne podejście. Dzięki temu posiadamy duże grono zadowolonych Klientów, z których większość regularnie do nas wraca. Zawsze z pełnym zaangażowaniem wykonujemy oględziny, by zdiagnozować problem. Następnie dokładnie wyjaśniamy, co trzeba zrobić i jakie są ewentualne alternatywy.

Zajmujemy się m.in.:

  • obsługą układów hamulcowych
  • naprawą zawieszenia
  • wymianą rozrządu
  • wymianą oleju
  • wymianą filtrów

Warsztat samochodowy Chorzów

Warsztat samochodowy Chorzów wykonuje najróżniejsze usługi związane z konserwacją czy naprawą pojazdów mechanicznych – od rutynowego przeglądu, przez wymianę elementów eksploatacyjnych, po zaawansowane naprawy (np. wymiana zawieszenia). Skontaktuj się z nami i opowiedz, w czym tkwi problem. Na pewno znajdziemy jego przyczynę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

W warsztacie samochodowym Chorzów możesz także w profesjonalny sposób zadbać o kondycję swojego samochodu, wydłużając jego żywotność. Czeka Cię długa podróż? A może obawiasz się, jak nowe auto zniesie srogą zimę? Wykonamy niezbędne prace oraz poinstruujemy Cię, co powinieneś jeszcze zrobić. W ten sposób ograniczysz ryzyko potencjalnej awarii oraz różnych usterek, które są zdecydowanie droższe w usunięciu. Lepiej zapobiegać niż naprawiać – zapraszamy na wizytę!

Mechanika samochodowa Chorzów

Mechanika samochodowa Chorzów przyjmuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Możemy zająć się Twoim prywatnym autem albo pojazdami z floty Twojej firmy.

Nasz zespół tworzą wyłącznie najlepsi specjaliści ze świetnymi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem. Posiadają ogromną wiedzę oraz niezbędne umiejętności, które pozwalają im odpowiednio zajmować się różnymi pojazdami – od aut osobowych, przez motocykle, aż po samochody dostawcze czy ciężarowe.

Gwarantujemy najlepszą jakość usług, a także wysoki poziom obsługi klienta. Jesteśmy kulturalni i wyrozumiali. Chętnie wszystko wyjaśniamy, tak by nic nie pozostawiało żadnych wątpliwości. Zachowujemy się uczciwie również w stosunku do osób, które nie znają się na motoryzacji. Jeśli zależy Ci nie tylko na dobrze wykonanej pracy, ale też miłej atmosferze, koniecznie skorzystaj z usług naszej mechaniki samochodowej w Chorzowie!

Mobilny mechanik Chorzów 24h

Problemy z samochodem niestety często są nagłe. Szybka pomoc jest potrzebna nie tylko przy kolizji drogowej czy wypadku. Na Twoje auto spadła duża gałąź? Zatrzasnąłeś kluczyki? A może zapomniałeś zatankować paliwa? Zadzwoń, a z pomocą przyjedzie do Ciebie mobilny mechanik Chorzów 24h.

 

Naciśnij, aby zadzwonić

 

Czekamy na Twój telefon całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Powiedz nam, gdzie jesteś i co się stało, a wyślemy pod wskazany adres specjalistów z potrzebnymi narzędziami i sprzętem lub lawetą. Przywrócimy auto do sprawności albo zabierzemy je do naszego warsztatu. Nie chcesz, żeby cokolwiek zaskoczyło Cię w trasie? Na wszelki wypadek już teraz zapisz sobie w telefonie numer mobilnego mechanika Chorzów 24h!